Ładowanie...

Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 25.08-27.08

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 25.08-27.08?

 

 

 

 

Sherlock: Upiorna panna młoda (Wtorek, 25 sierpnia / 20:00)

Serial kryminalny, Wielka Brytania 2016
Reż. Mackinnon Douglas, Wyst. Cumberbatch Benedict, Freeman Martin, Stubbs Una, Graves Rupert

Odcinek specjalny kultowego serialu kryminalnego, który zyskał fanów na całym świecie. Rok 1895. Sherlock Holmes i jego wierny partner dr Watson udają się do Londynu, aby rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw. Wielu twierdzi, że za zabójstwami stoi duch panny młodej…

 

 

 

Pachnidło: Historia mordercy (Środa, 26 sierpnia / 20:00)

Dramat, Francja/Hiszpania/Niemcy/USA 2006
Reż. Tom Tykwer, Wyst. Ben Whish, Alan Rickman, Rachel Hurd-Wood, Dustin Hoffman

Adaptacja bestsellerowej powieści Patricka Suskinda, to niezwykła historia seryjnego mordercy, grasującego w XVIII-wiecznym Paryżu. Jean-Baptiste Grenouille posiada dar wyjątkowo wyczulonego węchu, który sprawia, że z chłopca z rynsztoku zmienia się w mistrza perfum. Niespotykana zdolność prowadzi go jednak do szaleństwa, a mężczyzna zaczyna zabijać młode kobiety, by stworzyć idealny zapach.

 

 

 

Inkarnacja (Czwartek, 27 sierpnia / 20:00)

Horror, USA 2010
Reż. Bjorn Stein, Mans Marlind, Wyst. Julianne Moore, Jonathan Rhys Meyers, Jeffrey DeMunn

Zawrotnie porywający horror z weteranką Złotych Globów i Oscarów - Julianne Moore w roli głównej. Po śmierci męża wiara psychiatry Cary Harding zostaje zachwiana. W tym trudnym czasie, kobieta postanawia całkowicie oddać się nauce. Aby przybliżyć ją do niemożliwych do wyjaśnienia teorii psychiatrycznych, jej ojciec zapoznaje ją z Adamem, pacjentem cierpiącym na rozszczep osobowości. Cara wkrótce odkrywa, że osobowości mężczyzny były ofiarami morderstw.

powrót