Ładowanie...

Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 17.08-20.08

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 17.08-20.08?

 

 

 

 

Ochroniarz (Poniedziałek, 17 sierpnia / 20:00)

Akcja, Kanada/USA 1998
Reż. John Woo, Wyst. Dolph Lundgren, Kate Vernon, Phillip MacKenzie, Kam Heskin

Jack Devlin jest emerytowanym specjalistą od bezpieczeństwa. Pewnego dnia jego przyjaciel, ochraniający modelkę, zostaje ranny. Zdarzenie sprawia, że Jack wraca do zawodu.

 

 

 

Totalny kataklizm (Wtorek, 18 sierpnia / 20:00)

Komedia, USA 2008
Reż. Jason Friedberg, Aaron Seltzer, Wyst. Matt Lanter, Nicole Parker, Crista Flanagan, Gary 'G. Thang' Johnson

Absurdalna i przezabawna komedia, która nie bierze jeńców. Grupa przyjaciół starająca się przetrwać plagi klęsk żywiołowych i uratować świat przed zagładą, zaczyna spotykać ikony popkultury i bohaterów kultowych filmów. Twórcy komedii nie zostawiają nawet suchej nitki na ponadczasowych obrazach, z morderczym humorem nabijając się ze wszystkiego i wszystkich.

 

 

 

Ślady zbrodni (Środa, 19 sierpnia / 20:00)

Thriller, USA 2007
Reż. Renny Harlin, Wyst. Samuel L. Jackson, Ed Harris, Eva Mendes, Luis Guzman

Mocny kryminał z nieoczywistymi zwrotami akcji i gwiazdorską obsadą. Były policjant, Tom Cutler, prowadzi firmę wyspecjalizowaną w sprzątaniu domów po zgonach i miejscach zbrodni. Pewnego dnia przyjmuje zlecenie sprzątnięcia mieszkania, w którym doszło do morderstwa. Wkrótce zaczyna rozumieć, że posłużono się nim, by usunąć dowody zbrodni.

 

 

 

Siostry (Czwartek, 20 sierpnia / 20:00)

Komediodramat, USA 2005

Reż. Curtis Hanson, Wyst. Cameron Diaz, Toni Collette, Shirley MacLaine

Wzruszająca, a zarazem zabawna opowieść o siostrzanej miłości i dojrzewaniu. Dwie skłócone i różniące się w prawie każdym aspekcie siostry, Maggie i Rose, niespodziewanie odkrywają, że mają wspaniałą babcię, o której myślały, że od dawna nie żyje. Pojawienie się krewnej sprawia, że kobiety zaczynają uczyć się życia w zgodzie.


 

powrót