Ładowanie...

Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 7.04-9.04

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 7.04-9.04?

 

 

 

Godziny – Wyścig z czasem (Wtorek, 7 kwietnia / 20:00)

Thriller, USA 2013
Reż. Eric Heisserer, Wyst. Paul Walker, Genesis Rodriguez, Judd Lormand

Nowy Orlean. Ciężarna kobieta ulega wypadkowi i umiera w wyniku komplikacji przedwczesnego porodu. Jej mąż Nolan Hayes (Paul Walker) przyjeżdża do szpitala i znajduje dziecko w stanie zagrożenia życia, całkowicie zależne od respiratora. Tymczasem Nowy Orlean zaczyna pustoszyć huragan Katrina, a szpital zostaje ewakuowany. Aby ratować swoją córeczkę, Nolan musi zostać z nią w opuszczonym i pozbawionym prądu szpitalu, ładując co 3 minuty jedyny działający generator prądu. Wkrótce okazuje się, że nie jest jedyną duszą w opuszczonym mieście, a nowe zagrożenie przychodzi z niespodziewanej strony.

 

 

Misja Afganistan. Odcinek 6 (Środa, 8 kwietnia / 20:00)

Serial wojenny, Polska 2012
Reż. Maciej Dejczer, Grzegorz Kuczeriszka, Wyst. Paweł Małaszyński, Ilona Ostrowska, Eryk Lubos

Pierwszy polski serial wojenny o misji w Afganistanie. W rolach głównych znakomici aktorzy – Paweł Małaszyński i Ilona Ostrowska. Z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego w polskiej jednostce trwają przygotowania do corocznego biegu, w którym zmierzą się Polacy i Amerykanie. Do Afganistanu powraca Konasz wraz z dziennikarzami, którzy otrzymają akredytację ze względu na Bieg Powstania Warszawskiego, jednak to nie on będzie ich głównym tematem reportażu…

 

 

Więźniowie Słońca (Czwartek, 9 kwietnia / 20:00)

Horror, Niemcy/USA 2013
Reż. Christian Roger, Wyst. Charvet David, Chaplin Carmen, Grover Gulshan, Higgs Michael

Przygodowy horror z niepowtarzalnym klimatem. Profesor Masterton wraz z grupą poszukiwaczy prowadzi prace wykopaliskowe pod egipską piramidą. Naukowiec wierzy, że odnajdzie tam starożytny klucz, który umożliwi mu obudzenie prastarych istot, nie zdając sobie przy tym sprawy na jakie niebezpieczeństwo naraża siebie, swoją załogę, a nawet całą ludzkość.

powrót