Ładowanie...

Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 20.12-23.12

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 20.12-23.12?

 

 

Jak ugryźć 10 milionów (Piątek, 20 grudnia / 20:00)

Film sensacyjny, USA 2000
Reż. Jonathan Lynn, Wyst. Bruce Willis, Matthew Perry, Natasha Henstrige, Rosanna Arquette

Film, który okazał się kinowym przebojem, przynosząc twórcom ponad 100 milionów dolarów przychodów wobec 40-milionowego budżetu. Opowieść o płatnym zabójcy poszukiwanym przez dawnych kolegów, zadłużonym dentyście nieudaczniku i jego żądnej wrażeń żonie. Kiedy wszyscy troje znajdują się w jednej dzielnicy tego samego miasta, zaczyna się seria intryg i zdrad, w których do wygrania jest 10 milionów dolarów, a do stracenia wszystko – włącznie z życiem.

 

 

Córka (Sobota, 21 grudnia / 20:00)

Horror, USA 2009
Reż. Luis Berdejo, Wyst. Kevin Costner, Ivana Baquero, Samantha Mathis, Margaret Anne Florence

Mrożący krew w żyłach horror z Kevinem Costnerem w roli samotnego ojca, który po bolesnym rozwodzie przeprowadza się z dwójką dzieci na leżącą niedaleko cmentarza farmę. Dziwne zachowanie córki sugeruje mu, że nowy dom może kryć straszną tajemnicę.

 

 

Kung-fu szał (Niedziela, 22 grudnia / 20:00)

Komedia, Chiny/Hong Kong 2005
Reż. Stephen Chow
Wyst. Stephen Chow, Xiaogang Feng, Shengyi Huang

Zwariowana komedia, której akcja dzieje się w latach 40. XX wieku w Chinach. Młody złodziejaszek Sing marzy o tym, by zostać gangsterem. Najpierw jednak musi nauczyć się walczyć.

 

 

Burza (Poniedziałek, 23 grudnia / 20:00)

Film sensacyjny, USA 2015
Reż. David Hackl, Wyst. John Travolta, Kate Bosworth, Sharon Stone

Niesamowita ekranizacja oparta na prawdziwych wydarzeniach, w której główną rolę zagrał niezawodny John Travolta. Grupa elektryków wykonuje zlecenie naprawy ważnej linii energetycznej. Rutynowe zadanie okazuje się koszmarem, kiedy nadchodzi gwałtowna burza. Załoga musi stawić czoło morderczej wysokości, 500 tysięcy woltom i śmiertelnemu zagrożeniu.


 

powrót