Ładowanie...

Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 17.12-19.12

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 13.12-16.12?

 

 

 

Układ zamknięty (Wtorek, 17 grudnia / 20:00)

Thriller, Polska 2013
Reż. Ryszard Bugajski, Wyst. Janusz Gajos, Kazimierz Kaczor, Wojciech Żołądkowicz, Robert Olech, 

Oparty na faktach, jeden z najgłośniejszych polskich thrillerów ostatnich lat. Film opowiada historię trzech świetnie prosperujących biznesmenów, którzy padają ofiarą zmowy skorumpowanych urzędników: prokuratora-karierowicza
i cynicznego naczelnika urzędu skarbowego.

 

 

Więźniowie Słońca (Środa, 18 grudnia / 20:00)

Horror, Niemcy/USA 2013 
Reż. Christian Roger, Wyst. Charvet David, Chaplin Carmen, Grover Gulshan, Higgs Michael

Przygodowy horror z niepowtarzalnym klimatem. Profesor Masterton wraz z grupą poszukiwaczy prowadzi prace wykopaliskowe pod egipską piramidą. Naukowiec wierzy, że odnajdzie tam starożytny klucz, który umożliwi mu obudzenie prastarych istot, nie zdając sobie przy tym sprawy na jakie niebezpieczeństwo naraża siebie, swoją załogę, a nawet całą ludzkość.

 

 

Inkarnacja (Czwartek, 19 grudnia / 20:00)

Horror, USA 2010
Reż. Bjorn Stein, Mans Marlind
Wyst. Julianne Moore, Jonathan Rhys Meyers, Jeffrey DeMunn

Zawrotnie porywający horror z weteranką Złotych Globów i Oscarów - Julianne Moore w roli głównej. Po śmierci męża wiara psychiatry Cary Harding zostaje zachwiana. W tym trudnym czasie, kobieta postanawia całkowicie oddać się nauce. Aby przybliżyć ją do niemożliwych do wyjaśnienia teorii psychiatrycznych, jej ojciec zapoznaje ją z Adamem, pacjentem cierpiącym na rozszczep osobowości. Cara wkrótce odkrywa, że osobowości mężczyzny były ofiarami morderstw.

 

 

powrót