Ładowanie...

Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 15.11-18.11

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 15.11-18.11?

 

 

 

Na układy nie ma rady (Piątek, 15 listopada / 20:00)

Komedia obyczajowa, Polska 2017
Reż. Christoph Rurka, Wyst. Grzegorz Małecki, Katarzyna Glinka, Piotr Polk, Jan Wieczorkowski

Kontrowersyjna komedia, która podzieliła widzów i krytyków, a w rolach głównych czołowe polskie gwiazdy, m.in. Katarzyna Glinka i Grzegorz Małecki. Marek Niewiadomski niespodziewanie obejmuje stanowisko drugiego wiceministra. Mężczyzna wpada w świat wpływów, wielkiej polityki, ale i korupcji i niestosownych propozycji matrymonialnych...

Metro (Sobota, 16 listopada / 20:00)

Katastroficzny, Rosja 2012
Reż. Anton Megerdichev, Wyst. Sergey Puskepalis, Swietłana Chodczenkowa, Anatoliy Belyy Ascas 

Spektakularny film katastroficzny rosyjskiej produkcji. Współczesna Moskwa: w wyniku pęknięcia tunelu do metra zaczyna wpływać woda z moskiewskiej rzeki. Pasażerowie zaczynają walkę o życie, wśród nich jest lekarz Andriej Garin, który musi pokonać żal i złość, by pomóc w tej ekstremalnej sytuacji kochankowi swojej żony.

 

 

Amerykanin (Niedziela, 17 listopada / 20:00)

Dramat, kryminał, USA 2010
Reż. Anton Corbijn, wyst. George Clooney, Paolo Bonacelli, Violante Placido 

Pośród wszystkich płatnych zabójców Jack nie ma sobie równych. Jednak teraz mężczyzna postanawia wycofać się z niebezpiecznego zawodu i zaszyć w jakimś urokliwym i spokojnym miejscu. Jack ma jednak do wykonania ostatnie zlecenie. W tym celu udaje się do malowniczego włoskiego miasteczka, gdzie zaprzyjaźnia się z lokalnym księdzem i nawiązuje płomienny romans z Clarą. Nowe znajomości Jacka mogą niestety pokrzyżować jego zawodowe plany.

 

 

Naczelny dowódca (Poniedziałek, 18 listopada / 20:00)

Akcja, Filipiny/Wielka Brytania/Węgry/USA 2019
Reż. Ross W. Clarkson, Philippe Martinez, Wyst. Steven Seagal, Sonia Couling, Byron Gibson, Soraya Torrens

Najnowszy film z legendą kina sztuk walki – Steven Seagalem. Agent CIA, Jake Alexander poświęcił wiele lat swojej pracy, walcząc z przestępcami w Azji Południowo-Wschodniej. Po kolejnej akcji Jake traci jednego ze swoich ludzi. Następnie dowiaduje się, że jego zespół przeniesiono, a cała sprawa zostaje zamknięta. Wtedy Aleksander i jego koledzy postanawiają odejść z CIA i na własną rękę odnaleźć zabójcę ich kolegi z zespołu.

powrót