Ładowanie...

Najciekawsze filmy w telewizji w dniach 24.08-27.08

Co warto zobaczyć w telewizji w dniach 24.08-27.08?

 

Taxi 4 (Stopklatka TV, piątek godz. 20:00)
film sensacyjny, Francja 2007
reż. Gérard Krawczyk, wyst. Samy Naceri, Frédéric Diefenthal, Emma Wiklund 

Kontynuacja jednej z najpopularniejszych we Francji filmowych serii. Prowadzący już spokojniejsze życie taksówkarz Daniel i jego przyjaciel, łatwowierny policjant Émilien ruszają w pełen adrenaliny pościg za niebezpiecznym przestępcą z Belgii, którego Émilien omyłkowo wypuścił na wolność. Jeśli zawiodą, policjant pożegna się z karierą.

 

Kalifornia (Stopklatka TV, sobota godz. 20:00)
thriller, USA 1993
reż. Dominic Sena, wyst. Brad Pitt, Juliette Lewis, David Duchovny, Michelle Forbes 

Student psychologii i jego dziewczyna fotografka pracują nad książką o seryjnych zabójcach. W drodze samochodem przez Stany odwiedzają domy poszukiwanych morderców i słynne miejsca zbrodni. Niespodziewanie znajdują się niebezpiecznie blisko tematu swoich badań. Czy dotrą do celu tak, jak planowali?

 

Przyjaciele z kasą (Stopklatka TV, niedziela godz. 20:00)
komedia, USA 2006
reż. Nicole Holofcener, wyst. Jennifer Aniston, Joan Cusack, Frances McDormand, Jason Isaacs 

Cztery najlepsze przyjaciółki z Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych prowadzą wygodne życie klasy średniej: ich codzienność to ubrania od projektantów, bankiety, mężowie z pozycją i rokujące latorośle. Ale razem z wiekiem średnim nadchodzi konieczność zmierzenia się  z niezałatwionymi sprawami z przeszłości.

 

Patologia (Stopklatka TV, poniedziałek godz. 20:00)
thriller, USA 2008 
reż. Marc Scholermann, wyst. Milo Ventimiglia, Michael Weston, Lauren Lee Smith, Dan Callahan 

Ted Grey, najlepszy absolwent patologii na Harvardzie, zostaje przyjęty do prestiżowego centrum badawczego, gdzie bada trudne do wyjaśnienia przyczyny śmierci. Zaprzyjaźnia się z najlepszymi patologami. Wkrótce okazuje się jednak, że ci próbują popełnić morderstwo doskonałe. Ted musi zrobić wszystko, żeby okazać się lepszym od nich. Inaczej sam zginie.

powrót